Sportovní partneři

DRACI ŠUMPERK

Nadále platí, že hokej je z hlediska návštěvnosti nejsledovanějším sportem na Šumpersku, na čemž má velkou zásluhu vedení hokejového klubu DRACI ŠUMPERK. LifeTV s Draky spolupracuje již od roku 2009, patří mezi naše stabilní partnery. Z utkání šumperských hokejistů dlouhodobě poskytujeme živé přenosy.

FBC ASPER ŠUMPERK

FbC Asper Šumperk, z.s. je florbalový klub, který se od svého založení v roce 2001 věnuje sportovní přípravě dětí a mládeže na Šumpersku. Klub se pravidelně ve všech věkových kategoriích účastní oficiálních ligových soutěží a turnajů ČR.

FOTBALOVÝ KLUB ŠUMPERK

FK Šumperk je fotbalový klub s tradicí od roku 1945, který v současnosti hraje divizi, tedy čtvrtou nejvyšší českou soutěž. Značné úspěchy sklízí klubová mládež, která se pravidelně prosazuje na tuzemských i zahraničních turnajích.

ŠUMPERK DIETOS

Vznik klubu Šumperk Dietos se datuje do roku 2006. Od roku 2010 je členem české asociace amerického fotbalu a tradičním účastníkem jejich soutěží. Momentálně tým hraje tzv. jedenáctkovou formu amerického fotbalu

PLAVECKÝ AREÁL ZÁBŘEH

Plavecký areál Zábřeh není jenom místo pro sport, ale i odpočinek, relaxaci a kulturní zážitky. To vše v moderním prostředí na rozhraní úrodné Hané a zelených Jeseníků.

ŠUMPERUN

V neděli 2. června 2019 odstartuje v centru města Šumperka historicky první ročník závodu pro amatérskou veřejnost ŠumpeRUN. Akce, o kterou byl od počátku enormní zájem, proběhne v rámci Slavností města Šumperka, LifeTV se s hrdostí stala jejím mediálním partnerem.

KLUB ČESKÝCH TURISTŮ ŠTERNBERK

Počátky odboru turistiky ve Šternberku se datují už k roku 1921. Ke znovuobnovení, již odboru KČT Šternberk, došlo v roce 2015. Nyní tento klub turistů čítá kolem 60 členů. Zároveň pořádá a účastní se mnoha výletů na Šumpersku. Otevřen je takřka všem věkovým kategoriím.