Sázení s extra bonusem

prodlouzeni boleslav fotbal

Reportáž ze zápasu Skënderbeu Korça - FK Mladá Boleslav ...

První zápas byl Skenderbeu hodně špatný a vlastně z jediný šance vyhaluzili ten venkovní gol. Penalta nasimulovaná, a pak opět díky špatnému odrazu od obránce gol. Je to smula, ale Boleslav měla víc tlačit. Tady tenhle připosraný fotbal, kdy se drží

Prodloužení Štetinovy smlouvy? Sparta nemá na výběr ...

Nedávno přišel iSport s informací o prodloužení smlouvy Lukáše Štetiny v pražské Spartě. Ač se to může jevit jako nesmysl vzhledem k velmi nevyrovnaným výkonům slovenského zadáka, Sparta v podstatě nemá jinou možnost, než mu nabídnout novou smlouvu.

Trápení favoritů v poháru: Slavia končí, Plzeň odvrátila ...

Ještě dvacet minut před koncem prohrávali fotbalisté Plzně v osmifinále MOL Cupu s Chlumcem nad Cidlinou 0:2.

Indiáni padli v prodloužení. Dva body míří do Mladé ...

Indiáni padli v prodloužení. Dva body míří do Mladé Boleslavi - Po třech extraligových výhrách, ztratila Plzeň body proti Mladé Boleslavi. S Bruslaři prohrála 2:3 v prodloužení. - Indiáni padli v prodloužení. Dva body míří do Mladé Boleslavi :: Zpráv

Jeglič dovršil hattrick a Boleslav zdolala v prodloužení ...

Boleslav vyměnila ve 33. brankáře a Peters musel hned čelit nájezdu pěti hostů na jediného obránce, který skončil třetím gólem. Prosadil se Stříteský. Za domácí mohl snížit hned v úvodu třetí části Flynn, ale puk zastavila opět jen tyčka. Středočeši

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Osmifinále MOL Cupu: Ostrava - Slavia

Boleslav - Slavia.Úterý, 26.05.2020 od 20:00 ... unavit jejich zakladni sestavu do prodlouzeni pred vzajemnym ligovym zapasem. Ted uz jenom postoupit. Re: Osmifinále MOL Cupu: Ostrava - Slavia ... V Plzni to byl boj ale hrálo se, dnes nebyl ani fotba

Škodovácké derby rozhodlo prodloužení - Boleslavský deník

Škodovácké derby proti sobě svedlo pátý a druhý tým extraligové tabulky. Spokojenější nakonec z duelu Mladé Boleslavi a Plzně odcházeli domácí, kteří brali dva body za výhru 4:3 po prodloužení.

MOL Cup: Karviná postoupila až po prodloužení -

Ligový nováček z Karviné postoupil do čtvrtého kola domácího poháru MOL Cupu. Svěřenci Jozefa Webera se na svém hřišti dlouho trápili s posledním týmem druhé ligy Prostějovem a zvítězili 2:0 až díky gólům v prodloužení.

Sparta bojovala na krev a vysloužila si ... -

Sparta začala dobře a po několika dobrých šancích skóroval Kubelka. Chrudim se však oklepala a Max se Slováčkem skóre otočili. Jenže krátce po druhé brance hostí vyrovnal sparťan Křemen na poločasových 2:2.

MS v hokeji, Extraliga a NHL na jednom ... - Hokej

Živé reportáže z hokejových zápasů, aktuální výsledky, rozhovory, analýzy a statistiky.