Partneři

MZcarp

MZcarp je firma z Velkých Losin, která se zabývá výrobou rybářských potřeb z uhlíku, kevlaru a compositních materiálů. Její cílovou skupinou jsou převážně kapraři a všichni vášniví rybáři. Vyrábí prvotřídní produkty světové kvality a snaží se na trh přijít s novým konceptem výroby.

PASÁŽ MOBIL

Šumperský obchod Pasáž Mobil nabízí velký sortiment zboží v oblasti mobilních telefonů a příslušenství, přičemž se snaží zákazníkům vyjít maximálně vstříc ve všech ohledech.

ARENA MOBILE

ARENA Mobile se podobně jako Pasáž Mobil specializuje na prodej mobilních telefonů a jejich příslušenství. Dále zajišťuje i servis mobilních telefonů.

BIANCO CAFFÉ

Bianco Caffé je rodinnou italskou kavárnou a cukrárnou s vlastní výrobou, kterou najdete v centru Šumperka. Svým hostů nabízí originální dorty, zákusky či zmrzlinu výborné chuti. Užít si zde můžete příjemné posezení s nádechem italské atmosféry.

TRIKO4YOU

Pražský podnik Triko4u vyrábí trička, mikiny a další druhy oblečení s potiskem pro všechny rekreační i amatérské sportovce. Zákazníkům mimo jiné v rámci unikátního projektu nabízí možnost zprovoznění vlastního internetového fanshopu (e-shopu). Triko4u se zaměřuje také na firemní textil.

SPORT BAR ŠUMPERK

Sport Bar Šumperk sídlí v budově kulturního domu. Kromě dobrého občerstvení nabízí i velké plátno, u kterého se při promítání různých sportovních přenosů pobaví všichni fanoušci. V létě lze využít malého venkovního posezení.

ŠUMPERSKÝ MAJÁLES

Třetí pokračování oblíbeného studentského Majálesu v Šumperku proběhne o víkendu 24. a 25. května 2019. Hlavními headlinery pro letošní rok jsou Rytmus, Vypsaná fixa, Nik Tendo, Strapo nebo Sharlota.

SVČ DORIS ŠUMPERK

Středisko volného času Doris Šumperk dlouhodobě pořádá akce pro aktivní a smysluplné využití volného času dětí, mládeže i dospělých. Dále sportovní a výtvarné soutěže, výstavy, besedy se zajímavými lidmi, semináře pro pedagogy nebo výlety a výukové programy.