Lucie Strachotova is on Facebook. Join Facebook to connect with Lucie Strachotova and others you may know. Facebook gives people the power to share and...

Seznam hokejistů draftovaných týmem Ottawa Senators ...

Toto je kompletní seznam hokejistů, kteří byli draftováni v NHL do týmu Ottawa Senators.To zahrnuje každého hráče, který byl draftován, bez ohledu na to, zda hrál za tým.

Legendy NHL: Historie |

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

V kanadské Ottawě se střílelo. Útok si vyžádal jednu oběť ...

Jednoho mrtvého a tři zraněné si vyžádala střelba v centru kanadské metropole Ottawy. Pachatel je na útěku, podle policie ale v oblasti střelby lidem nehrozí nebezpečí. Server Global News uvedl, že šlo zřejmě o cílený útok. Jeho motiv ale policisté z

Boston srovnal stav finále NHL. Po Jágrově tyči rozhodl ...

Stav finále Stanley Cupu mezi hokejisty Chicaga a Bostonu je srovnán na 1:1. I tentokrát dospěl duel do prodloužení, jenže nyní byli šťastnější hosté, o jejichž vítězství 2:1 rozhodl v 74. minutě útočník Daniel Paille. Hodně vidět byl i Jaromír Jágr.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Kämpf s Ruttou v NHL zařídili góly výhru Chicaga nad ...

Patrick Sharp slaví gól po přihrávce Davida Kämpfa | Foto: Reuters New York - Čeští hokejisté v dresu Chicaga zařídili v pátečním zápase NHL výhru 2:1 nad Winnipegem . Útočník David Kämpf v den svých 23. narozenin vstřelil premiérový gól v soutěži, k

Zápis | - Zápisy

Patrick Kane : Držení - 2 min (Sean ... Kelly Sutherland, Jake Brenk: ... NHL a štít NHL jsou ochranné známky National Hockey League. Všechna uvedená loga a značky NHL a loga a značky ...

CRP 1:0 NEW | Crystal Palace FC - Newcastle United ...

Domácí celek vyhrál tento zápas 1:0, v samotném závěru prvního poločasu se dokázal poradit Patrick van Aanholt. Nikdo jiný se prosadit nedokázal, a tak body z tohoto zápasu zůstávají klubu Crystal Palace.

Tomášův Internet - překlady písní

R. KELLY - I believe I can fly R. KELLY - The greatest sex R. KELLY - If I could turn back the hands of time ROBERT MILES&MARIA NAYLER - One and one ROBERT PALMER - Johnny and Mary ROBBIE WILLIAMS - Angels ROBBIE WILLIAMS - Feel ROBBIE WILLIAMS - The

NHL 2012/2013– Wikipedie

NHL 2012/2013 byla 95. sezónou severoamerické ligy NHL.Sezóna měla původně začít 11. října 2012, ale kvůli chybějící kolektivní smlouvě byl začátek ročníku odložen a začala tak třetí výluka (lockout) v historii NHL. Vítězem základní části se stal tým