Sázení s extra bonusem

mrazek fotbal třinec

FK Fotbal Třinec – Reportáž ze zápasu: Třinec - Chrudim 1:0
Druholigový Třinec si odbyl domácí premiéru proti tabulkovému sousedovi z Chrudimi, na jehož hřišti na podzim prohrál 1:0. Kouč Třince Svatopluk Habanec se rozhodl pro jednu zásadní změnu – brankáře Jiřího Adamušku mezi tyčemi nahradil František Chmi
Třinec vs. Chomutov online (19.12.2012) - Hokej
Online reportáž - Třinec vs. Chomutov online (19.12.2012) - Hokej
Třinec - Chrudim 2:1, Třinec ve druhé lize porazil Chrudim ...
otbalisté Třince ve 12. kole druhé ligy doma po obratu zdolali nováčka Chrudim 2:1 a opustili poslední místo tabulky. Zápas rozhodl v první minutě nastavení Slovák Pavol Ilko.
- Diskuse
Liga mistrů: Liberec čekají Tychy, Třinec narazí na Junosť a Sparta na Raumu: 3 : 4.6.2020 9:11: Kluci říkají, že jsem blázen. Ale mě běhání baví, říká obránce Budík: 2 : 4.6.2020 8:29: Frkův život v bouřlivém Los Angeles. Je to tu docela vostrý, řík
Třinec - Táborsko 1:1, Poslední Třinec v šestém kole prvně ...
Fotbalisté posledního Třince v šestém kole druhé ligy remizovali 1:1 s Táborskem a poprvé v sezóně bodovali. Nepříznivou sérii ukončil i Sokolov, který si díky výhře 2:1 v Chrudimi připsal první vítězství. Nedaří se exligovému Brnu, které ani na třet

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
TRI 1:0 CHR | FK Fotbal Třinec - MFK Chrudim (FORTUNA ...
FK Fotbal Třinec - MFK Chrudim (FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA) 1:0 |
MFK Chrudim| Prohra v Dobrovici
Utkání v Dobrovici chrudimským nevyšlo dle jejich představ. První poločas se hrál podprůměrný fotbal, bez vyloženějších šancí. Chrudimští byli fotbalovějším mužstvem, ale ke koncovce se nedostávali. Ani standardní situace se jim příliš nedařili. Na h
FK Fotbal Třinec – Reportáž ze zápasu: Chrudim - Třinec 1:0
FK Fotbal Třinec: František Chmiel – Tomáš Omasta, David Gáč, Imrich Bedecs, Jiří Janoščín – Richard Vaněk – Filip Hlúpik, Jiří Valenta (90. Denis Nieslanik), David Machalík, Luis Arroyo (73. Tomáš Wojnar) – Filip Kubala (61. Lukáš Cienciala).
MFK Chrudim– FK Fotbal Třinec 1 : 0 (0 : 0) | novinychrudim
FK Fotbal Třinec: Chmiel – Omasta, Bedecs (C), R. Vaněk I., Gáč – Machalík, Janoščín – Valenta (89. Nieslanik), Hlúpik, Arroyo (72. Wojnar) – Kubala (61. Cienciala). Fotbalový nervák rozsekla vlastní branka v závěru. Reparát za Líšeň se povedl. Chrud
Fotbal Třinec (Česko) - fotbalový klub Fotbal Třinec ...
Informace o fotbalovém klubu Fotbal Třinec (Česko) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o Fotbal Třinec (Česko).