TJ Družstevník Radimov (SK) : FC Strání | FC Strání

„Kdybychom hráli naši klasickou trpělivou hru a na brejky, byl by to jiný fotbal. Hra by nebyla tak atraktivní a nepadlo by tolik branek. Zkusili jsme však něco jiného a podle toho výsledek skončil,“ uvedl trenér Strání, který po svých svěřencích pož

“Co na to Češi“ – soutěžní pořad TV Nova - Hradčovice

Obecní úřad Hradčovice. Hradčovice 168, PSČ 687 33 email: tel: 572 671 102 - starosta 572 671 103 – Obecní úřad

ječeský internetový portál nabízející e-mail, aktuální zpravodajství, počasí a další zajímavé služby.

Pilka se loučil. Strání v domácí derniéře podlehlo ...

V prvním poločas dvakrát nepokryli zblízka dorážejícího Jiřího Tulaydana a za nepříznivého stavu 0:2 jen marně doháněli ztrátu. Fotbalisté Strání v posledním domácím zápase letošní sezony podlehli vítězi divize D a jistému postupujícímu z Blanska 1:2

Výsledky v semifinále soutěže Hodu vlaštovkou |

ŠKOLA Základní škola Hradčovice KONTAKTNÍ OSOBA Mgr. Josef Hruboš 1. MÍSTO 10,7 Teodor Prchlík 2. MÍSTO 10,6 Matěj Matyáš, František Omelka 3. MÍSTO Pořadové číslo 201 ŠKOLA ZŠ Velká Dobrá

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Česká televize

SledujteČT on-line. Zpravodajství, publicistika, sport, počasí, pořady od A do Z. Programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport a videoarchiv iVysílání. Česká ...

FC Fryšták : SK SV Bojkovice | SK Slovácká Viktoria Bojkovice

Minutu před koncem jsme kopali přímý kop ze vzdálenosti 30 metrů od domácí branky. Ve fryštáckém vápně se tísnilo 21 hráčů, včetně obou gólmanů. Hra vabank se ale Slovácké Viktorce nevyplatila a domácímu týmu se podařilo do prázdné branky vstřelit po

Volby 2018 - Výsledky kandidátů senátních voleb |

Senátní volby 2018. První kolo senátních voleb letos proběhne 5. a 6. října spolu s volbami do obecních zastupitelstev.Druhé kolo následuje o týden později, tedy 12. a 13. října.Hlasovací lístky neoznačujeme ani křížky, ani kolečky.. Do Senátu volí l