Sázení s extra bonusem

fotbal liberec chorvatsko poreč

Dovolená Chorvatsko - Poreč | CK Valaška
Již 32 let s námi na cestách
Laguna Albatros Hotel :: Sportovní soustředění
Kompletně zrekonstruovaný All Inclusive Hotel Laguna Albatros se pyšní příjemnou polohou v letovisku Zelena Laguna v Poreči.
Poreč - Rodiny s dětmi |
Poreč je největší a nejnavštěvovanější středisko cestovního ruchu na chorvatském Jadranu. Velké ubytovací kapacitě odpovídá nabídka sportu, zábavy a kultury. K nejcennějším historickým památkám Poreče patří Eufraziova bazilika, zapsaná na...
Poreč - Eufraziova bazilika, Chorvatsko | Novalja
Eufraziova bazilika v Poreči, památka Unesco, je nejlépe dochovanou architektonickou památkou z raně byzantského období jak v Chorvatsku, tak ve Středomoří.
Poreč informace pro turisty |
Tomu odpovídá i obrovská ubytovací kapacita. Součástí Poreče je taktéž menší ostrůvek Sveti Nikola, od kterého nás dělí vzdálenost jen 400 metrů.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Poreč - Istrie | Chorvatsko : Chorvatsko...
Město s přístavem Poreč, ležící 18 km od Novigradu, se nachází v severozápadní části Istrie mezi Limskou zátokou a údolím řeky Mirny. Je to největší turistické středisko na Istrii, ke kterému patří i 400 metrů vzdálený ostrov Sveti Nikola.
Jadran Poreč (Chorvatsko) - fotbalový klub Jadran Poreč...
Informace o fotbalovém klubu Jadran Poreč (Chorvatsko) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o Jadran Poreč (Chorvatsko).
Apartmány Astra - Chorvatsko - Istrie - Poreč | Energotour
Apartmány Astra - Chorvatsko - Istrie - Poreč CK Energotour, pražská cestovní kancelář založená v roce 1990, se soustředí na nabídku pobytů v Itálii a Chorvatsku. Samostatně nabízí ubytování, dopravu i cestovní pojištění.
Levné ubytování v apartmánech Poreč, Chorvatsko
Poreč Chorvatsko Istrie - levné ubytování v soukromí a dovolená v Chorvatsku. Pokoje a apartmány Poreč Chorvatsko - dovolená bez prostředníka, kontakt na majitele apartmánu
Poreč dovolená 2022, Chorvatsko - zájezdy od 300 CK - Invia
Dovolená Poreč 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Poreč, Chorvatsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.