Hokejový klub Mladí Draci Šumperk pořádá pro děti pravidelně několik akcí, ať už se jedná o hokejové nábory, nebo tematické události. Už v létě se mohli ratolesti zúčastnit například Dne s malými Draky, Dračí stezky, a také akce Pojď hrát hokej. Nyní se většina převlékla do strašidelných kostýmů a užila si úterní odpoledne!

Chceme dětem zpestřit a kompenzovat tu zlou dobu

Chceme dětem zpestřit a vlastně i kompenzovat tu zlou dobu, kdy musely být doma a nemohly sportovat. Především, abychom jim udělali ten přístup k hokeji a bruslení zábavnější a tematické. komentoval hlavní trenér mládeže Mgr. Michal Peška.
Hlavní trenér mládeže HK MD Šumperk – Mgr. Michal Peška (foto: Dominika Ivanová)

Na Halloweenském bruslení si děti přišly na několik doprovodných programů, různá cvičení a rozhodně se nenudili ani jejich rodiče. Akce, která trvala něco málo přes hodinu a půl, byla doprovázena dobrou náladou a všeobecně se vyvedla nad její očekávání.

Myslím, že to děti bavilo a my, jako oddíl, to hodnotíme velmi kladně. Především vzhledem k účasti, která dosahovala počtu skoro šedesáti dětí, za což jsme samozřejmě moc rádi. dodal Peška.

Stále více dětí se hlásí na nábory hokeje, či bruslení. Oddíl HK Mladí Draci Šumperk rádi přivítají kohokoliv, kdo si bude chtít bruslení vyzkoušet a zdokonalit se v něčem, co není proslavené jen v Kanadě, ale i právě na Šumpersku!

Fotogalerie z Halloweenu na bruslích!