Od středy jsou po pár dnech znovu spuštěny stránky LifeTV.cz, kde už v probíhajícím týdnu najdete mnoho zajímavého obsahu! Pojďme se postupně podívat, kam chceme zavítat a co by Vám nemělo uniknout.

Středa

Už první den po spuštění sportovního zpravodajství ze Šumperska, pro Vás budeme sbírat nápady na reportáže každého druhu. Protože nás hned ve středu čekají dvě fotbalové utkání, které byly přeloženy ze svého původního termínu, budou následující články především o fotbale. Postupně Vám přineseme náhled do zápasů mladších žáků a poté taky B-týmu Šumperka.

Čtvrtek

Ve čtvrtek Vás rozhodně nepřipravíme o hokejovou reportáž ze Škoda arény, ve které se dorostenci Šumperka utkají s mladými hokejisty týmu PSG Zlín. Mladí Draci budou bojovat o veledůležité body, vedoucí k záchraně v dorostenecké Extralize!

Sestavování kalendáře sportovních akcí

Od nového týdne se můžete těšit na zcela nový a přehledný kalendář sportovních akcí na Šumpersku, ve kterém nebude chybět to nejzajímavější. S týmem LifeTV Vám chceme přinést ty nejlepší tipy, jak strávit volný víkend, nebo i třeba všední odpoledne.

Na našem Facebookovém profilu navíc můžete do čtvrtku 14.10. soutěžit o tři vstupenky na sobotní hokejové utkání v Šumperku! Draci budou chtít proti Benátkám navázat na dvě předchozí vítězství, určitě tak bude na co koukat. https://www.facebook.com/lifetvcz/photos/a.181327610834/10158393161125835/