Šumperští hokejisté až na dvě výjimky vědí, s kým sehrají přípravná utkání před sezonou 2019/2020, dohromady svedou 12 přátelských duelů. V rámci nich zavítají na mezinárodní turnaj do Poruby, poměří síly s prvoligovým soupeřem z Třebíče nebo se podívají do slovenského Martina. Generálku na druholigový ročník by měli absolvovat 11. září na domácím ledě, soupeř pro tuto bitvu bude ještě upřesněn. Kompletní rozpis zápasů najdete níže v článku, nebo zde.

Poprvé Šumperk v novém složení mezi mantinely k zápasové řeži vyjede 7. srpna v ostravské Porubě, kde se zúčastní již tradičního turnaje TORAX Cup. Na něj dorazí i celky GKS Jastrzebie (Polsko), TAURON KH GKS Katowice (Polsko), DEAC Debrecen (Maďarsko) a jeden další mančaft, který zatím není znám. Chybět nebude ani domácí Poruba.

První domácí střetnutí na Draky čeká 15. srpna proti slovenskému celku HKM Martin. Následně vyrazí do Havlíčkova Brodu (20. srpna), přivítají Vrchlabí (22. srpna) a zkusí překvapit soka ze Chance ligy, kterým se stane SK Horácká Slavia Třebíč (27. srpna). S výjimkou Třebíče svěřenci kouče Martina Janečka se všemi soky sehrají také odvety.

Kompletní rozpis přípravných utkání Draků Šumperk

Turnaj TORAX Cup v Porubě (7. – 11. srpna)

Draci Šumperk – HK Martin (15. srpna)

BK Havlíčkův Brod – Draci Šumperk (20. srpna)

Draci Šumperk – HC Vrchlabí (22. srpna)

SK Horácká Slavia Třebíč – Draci Šumperk (27. srpna)

HC Vrchlabí – Draci Šumperk (29. srpna)

Draci Šumperk – BK Havlíčkův Brod (3. září)

HK Martin – Draci Šumperk (5. září)

Draci Šumperk – soupeř bude upřesněn později (11. září)

Ilustrační foto: LifeTV.cz