Mít trička, mikiny, čepice nebo batohy s klubovým logem a jinými potisky je dnes samozřejmostí pro každou malou i velkou sportovní organizaci. Jenže ne vždycky je snadné tyto produkty obstarat a ještě zařídit jejich distribuci k zákazníkům. Pokud jste se zavedení vlastního (třeba i malého) internetového fanshopu doposud obávali, teď už nemusíte. Společnost Triko4u vám jeho provoz zdarma zprostředkuje. Navíc dostanete 15 procent provizi z prodeje veškerého sortimentu. Více informací najdete zde.

Rádi byste měli svůj fanshop (fanouškovský e-shop), ale nevíte, jak na to? Sháníte trička, mikiny a jiné oblečení pro své fanoušky, kteří se nákupem zároveň stanou sponzory? Rozčiluje vás neustále shánět dodavatele na produkty pro fanoušky? Pak je pro vás fanshop od Triko4u tím pravým ořechovým.

Výhody fanshopu (e-shopu) u Triko4u:

  • 15% provize pro vás z prodeje veškerého sortimentu na Triko4u, nejen z vašeho fanshopu.
  • Triko4u za vás vyřídí veškerou komunikaci, logistiku, balení a zasílání k zákazníkům
  • Triko4u se sportovním oblečením zabývá více než 20 let, je tedy spolehlivým partnerem a mám spoustu zkušeností.
  • Založení nového fanshopu nestojí ani korunu, veškeré náklady platí Triko4u

Podívejte se na již fungující fanshopy od Triko4u

Co vše můžete ve fanshopu mít, co musíte udělat pro jeho založení a další důležité informace najdete pod tímto odkazem. Společnost Triko4u dodala textil také pro tým LifeTV, který si produkty nemůže vynachválit!