Základní skupiny prestižního mládežnického turnaje Ondrášovka Cup (kategorie U12), který tento víkend na Tyršově stadionu hostí Fotbalový klub Šumperk, jsou minulostí. Každý ze čtyřiadvaceti týmů v sobotu 18. května absolvoval pětici utkání, nechyběl ani domácí výběr. Naděje FK Šumperk po bojovných výkonech sehrály na góly chudé duely, čtyři z nich totiž skončily 0:0, v pátém šumperští kluci podlehli 1:2 Mladé Boleslavi. V neděli si tak zahrají o co nejlepší umístění ve stříbrné skupině.

Jindy produktivní Šumperáci neměli po útočné stránce svůj den. V domácím prostředí a za podpory desítek fanoušků během slunečné soboty uhráli remízu 0:0 s Duklou Praha, Hradcem Králové, Jihlavou i s Spartou Brno. Branky padaly pouze v důležité partii proti Mladé Boleslavi, většina z nich bohužel do sítě modrožlutých. Šumperk padl se Středočechy 1:2, v základní skupině D posbíral 4 body a ze čtvrtého místa jde do tzv. stříbrné skupiny. Do ní zasáhnou všechna mužstva turnaje, jež se umístila na třetích a čtvrtých pozicích.

Výsledky FK Šumperk (U12) v základní skupině D:

FK Šumperk – FK Mladá Boleslav (1:2)

FK Šumperk – FK Dukla Praha (0:0)

FK Šumperk – FC Hradec Králové (0:0)

FK Šumperk – FC Vysočina Jihlava (0:0)

FK Šumperk – FC Sparta Brno (0:0)

Kompletní výsledky a tabulky turnaje najdete zde.

LifeTV v neděli zavítá na klíčová utkání Ondrášovka Cupu. Přineseme vám z nich podrobné zpravodajství, fotografie, videa i rozhovory.

Foto: LifeTV.cz