Kdo neskáče, není Čech! Tenhle pokřik bude už doslova za pár hodin znít nejen hokejovým stánkem v Bratislavě, ale také v restauračních zařízeních po celé republice. Na Slovensku totiž v pátek 10. května startuje 83. mistrovství světa v ledním hokeji. A čeští fanoušci budou v dresech a šálách proudit i do útrob šumperských podniků. Například před měsícem otevřená pivnice Lambáda, kterou najdete hned pod hlavní městkou poštou, chystá pro návštěvníky kromě živých přenosů utkání i soutěž o zajímavé ceny.

„Hostům nabídneme přenosy zápasů nejen české hokejové reprezentace, ale i ty další,“ uvedl vedoucí a majitel pivnice Lambáda Lukáš Vysloužil. „Co se piva týče, tak čepujeme Starobrno 11°, Zlatého Bažanta 12°, Šeráka 11° a Keprníka 12°. Jako doplňkovou zábavu nabízíme šipky, fotbálek nebo jukebox s televizí. Za hezkého počasí lze posedět na zahrádce.“

Kompletní rozpis českých utkání v základní skupině na mistrovství světa (zdroj: iihf.com)

Návštěvníci Lambády přitom během hokejového šampionátu nemusí jen přihlížet. Mají možnost zapojit se do tipovačky výsledků jednotlivých utkání, ti nejlepší si odnesou věcné ceny. „Ve hře jsou trička, mikiny, multifunkční šátky a v neposlední řadě piva,“ upřesnil Vysloužil.

Aktuální info o fandění v pivnici Lambáda najdete zde.

Češi hokejovou horečku odstartují v pátek večer, od 20:15 hodin půjdou v Bratislavě na Švédy. Přijdete jim k obrazovce za fandit i vy?

Foto: LifeTV.cz