V první fotbalové lize postupně přicházejí na chuť videozáznamům, rozhodčí a hráči v nejnižších soutěžích ale mohou o takové vymoženosti pouze snít. Přitom na nedělním utkání III. třídy mezi Písařovem a rezervou Postřelmova by se video náramně hodilo. Kamera LifeTV během něj zachytila moment, kdy míč přešel celým objemem brankovou čáru postřelmovské svatyně, ale rozhodčí trefu přesto neuznali. Naštěstí pro domácí to dělbu bodů neovlivnilo, Písařov zvítězil těsně 1:0.

Ke sporné situaci, která při zhlédnutí videa už tolik sporná není, došlo v 70. minutě. Písařovským hráčem nakopnutý míč padáčkem líznul břevno, od kterého se balón viditelně odrazil daleko za čáru, a to celým objemem. Však se také domácí fotbalisté i jejich příznivci radovali. Byli přesvědčeni, že skórovali. Jenže marná sláva. Arbitři střetnutí neměli v danou chvíli o dění kolem postřelmovském brány dostatečný přehled, nebo si nebyli natolik jistí, aby mohli gól posvětit.

Písařov každopádně napínavý a důležitý duel s nedalekým soupeřem ovládl 1:0, rozhodl zásah Patrika Sopela již ze 14 minuty. Krátkou reportáž a ohlasy ze zápasu vám na webu LifeTV přineseme v nejbližších dnech.