Už je to tradice. Nava Sport bike team z Velkých Losin pravidelně několik let pořádá závod horských kol Velká cena Velké Losiny, rok 2019 nebude výjimkou. I tentokrát se událost s podnázvem Memoriál Josefa Mádra rozjede na velkolosinském fotbalovém hřišti. Naplánována je na sobotu 27. dubna od 12 hodin, kdy jezdci odstartují hlavní závod.

Prezentace devátého ročníku akce ale proběhne již v 9:30 hodin dopoledne. Hlásit do závodu se mohou všechny věkové kategorie, od mužů a žen až po nejmenší děti. Ty však Velkou cenu pojedou v rámci vlastního souboje, který se pojede od 10:30 hodin na stejném místě.

Sestřih z VC Velké Losiny 2018 (autor: Nava sport)

„V kategoriích Benjamínci, Předžáci a Malí žáci je navíc startovné zdarma. Mladší a starší žáci, kteří pojedou už hlavní závod, pak zaplatí 40 korun. Juniorky, junioři, ženy a muže bude stát shodně 120 korun za jednotlivce,“ upřesnil organizátor akce Robert Navařík.

Závod je mimochodem součástí Šumperského poháru MTB a
bude nominačním na letošní letní Olympiádu dětí a mládeže v Liberci pro kategorie starších žáků, žákyň, kadetů a kadetek. Aktuální informace můžete sledovat na jeho facebookové stránce události VC Velké Losiny zde. Pro bližší informace pište na mail organizátora navasport@email.cz, nebo volejte telefonní číslo 723 037 505.

LifeTV jako partner VC Velké Losiny bude na místě a zprostředkuje vám kompletní zpravodajství!

Ilustrační foto: Nava sport