Dočkali jste se! K 1. březnu 2019 se LifeTV převlékla do zbrusu nového kabátu. Už nejsme jen televize zaměřená na přenosy z hokejových, fotbalových a dalších utkání. Nyní vám přinášíme veškeré sportovní zpravodajství ze Šumperska, a to v podobě textu, fotografií i videa. Na co dalšího se od nás můžete těšit?

Od začátku roku tým LifeTV intenzivně pracoval na novém webu, technických záležitostech, a hlavně na nápadech a konceptu, jak by měl projekt sportovního zpravodajství ze Šumperska (a také Zábřežška) vypadat. Hlavy se daly dohromady, tady je výsledek!

Kompletní sportovní zpravodajství

Stále platí, že z hlediska návštěvnosti je nejoblíbenějším sportem na Šumpersku hokej. V jeho stínu se však schovává spousta dalších organizací a jednotlivých jmen, jež reprezentaci našeho regionu věnují mnoho úsilí. Proto LifeTV přináší informace napříč celým šumperským sportem, včetně zahrnutí mládežnických kategorií. Cvrnkáte kuličky, hrajete kuželky? Nás to zajímá!

Pokud se věnujete jakémukoli kolektivnímu i individuálnímu sportu a jste ze Šumperska či Zábřežska, napište nám. Rádi navážeme spolupráci a dáme veřejnosti vědět o dění kolem vašeho sportu.

Za sportem do přírody i podniků

Sport není jen postávání na tribuně a sledování profesionálů, jak do výkonů dávají vše. Sami si můžete užít trochu zábavy a pohybu, LifeTV vám ráda pomůže. V rubrikách Události a Volný čas budeme zveřejňovat tipy na sportovní akce pro veřejnost, výlety i akce z prostředí restauračních zařízení. Pořádáte také vy aspoň částečně sportovně zaměřenou událost? Rádi o ní napíšeme.

Živé přenosy nekončí, ale mění se

Od března v LifeTV nastaly změny, ale jedno zůstává: živé přenosy z hokejových utkání DRAKŮ ŠUMPERK budou pokračovat. Nově však za symbolický poplatek (1 euro za čtvrtfinále, 2 eura od semifinále dál). Jelikož náklady LifeTV poslední týdny vzhledem ke zkvalitnění služeb vzrostly, potřebujeme aspoň částečnou podporu vás diváků, která nám umožní fungovat. Jako odměnu chystáme třeba videoreportáže ze sportů na Šumpersku, které nikde jinde neuvidíte.

Unikátní příběhy sportovců

Možná ani netušíte, jak velké sportovní talenty na Šumpersku máme. Za řadou z nich přitom stojí neobyčejné, někdy i srdcervoucí příběhy. A přesně takové osudy vám chceme pravidelně přinášet, formou textu i videa. Také v tomto případě se můžete těšit, že detailně poznáte osobnosti napříč regionálními sporty, o nichž jste třeba dodnes neslyšeli.

V případě zájmu o spolupráci s LifeTV nás kontaktuje na mailu redakce@lifetv.cz, nebo volejte na číslo 608 477 170. Budeme také rádi, když nám dáte zpětnou vazbu, jak se vám LifeTV líbí a co byste případně vylepšili.