Dvaačtyřicátý víkend letošního roku nám přináší mnoho možností, kam se podívat za jakoukoli sportovní akcí. I přes chladné počasí tak rozhodně bude co dělat!

Sobota

FOTBAL MUŽI: Maletín – TJ Sokol Lesnice (14:30)

Utkání 1.A třídy mezi týmy z horních pozic tabulky! Boj o třetí pozici v této krajské soutěži, který je napěchovaný k roztrhání, dnes pokračuje 12. kolem a my máme možnost se podívat na jeho šlágr. Maletín je nyní na třetím místě, tedy na tom, který je cílem pro všechny kluby, kromě Olešnice a Konic, kteří si hrají tak trochu vlastní ligu. Lesnice se šestibodovou ztrátou na třetí Maletín, okupuje 6. pozici.

Fotbal MUŽI: TJ Libina – TJ Písečná (14:30)

Toto bude pro změnu šlágr 1.B třídy, ve kterém se utkají týmy z první čtyřky! Vedoucí Libina přivítá na svém hřišti celek z Písečné, který umí být nebezpečný pro všechny kluby. V tomto zápase půjde především domácímu mužstvu o udržení se na prvním místě tabulky před dotírajícím se Bludovem. Libina ale zatím nepoznala na vlastním hřišti přemožitele, zato Písečné se venku příliš nedaří.

Fotbal MUŽI: SK Bludov – Olpa Jindřichov (14:30)

Tady se dostáváme právě k souběžně hranému utkání 1.B třídy, ve kterém Bludov hostí tým z Jindřichova. Domácím půjde o udržení se v dosahu vedoucí Libiny, Jindřichovu zase naopak o vzdálení se od sestupových pozic. Bludov je doma stoprocentní s průměrem čtyř vstřelených branek na zápas, dnešním hostům se příliš na hřištích soupeře nedaří, můžeme tak očekávat hodně branek.

Hokej DOROST: HK MD Šumperk – HC Kometa Brno (18:00)

Mladí Draci přivítají od 18 hodin, na ledě v šumperské Škoda aréně, tým Komety Brno! V rámci 12. kola se tak utkají týmy z vrchní poloviny tabulky, Draci nyní s patnácti body okupují pátou pozici, zatímco Kometa jich čítá třiadvacet. Rozhodně tak půjde o zajímavé utkání, ve kterém se budou chtít domácí ukázat proti jednomu z předních moravských celků.

Motokros: AMK Zábřeh – Račice

Další z motokrosových závodů v okolí Zábřehu! Vstupné pro fanoušky zdarma.

zdroj: Facebook AMK Zábřeh

Pokud Vás napadá další sportovní akce, která by tu měla být zvýrazněna, napište nám prosím a rádi ji zde přidáme. Toto samozřejmě platí i do dalších dnů, kdy budeme plnit kalendář událostí, budeme tak vděčni za každý nápad. Zasílejte nám tedy zajímavé sportovní události na redakční email: redakce@lifetv.cz DĚKUJEME!