9. kolo okresního přeboru mladších žáků, nás přivedlo do Libiny, kde si šumperské „béčko“ ročníků 2009 – 2010, po neúprosném boji, poradilo s vrstevníky domácího celku!

O utkání

V nepříliš příznivém počasí si na fotbalový stánek v Libině našlo cestu kolem třicítky diváků, kteří sledovali už od prvních minut napínavý zápas našich fotbalových budoucností. Do poločasu jim žáci přinesli dohromady 5 branek, díky kterým bylo o zábavu postaráno.

Nejdůležitější je, že to ty děti baví, o tom ten fotbal je

Druhá polovina byla ještě o něco vyrovnanější, než ta první a domácím se dokonce podařilo vyrovnat. Zanedlouho si ale šumperští vzali vedení zpět, které už udrželi do konce utkání.

„Děti si zahrály pěkný fotbal, dobře jsme kombinovaly. Možná proměňování šancí nás dneska připravilo o lepší výsledek, ale důležité je, že je to bavilo, že z toho měly radost, to je to, o čem ten fotbal je.“ komentoval utkání trenér hostí Jaroslav Horák, který byl s výkonem svých svěřenců velmi spokojen.

TJ Libina – FK Šumperk „C“ 3:4

Branky: Skála 2x, Rébl – Kušík, Trnka, Hofschneider, Horák. Diváci: 25. Poločas: 2:3.

Sestava TJ Libina: Aubrecht – Fiala, Brada, Kašpar, Kauf, Matěj, Novák, Ondruch, Rébl (K), Skála M., Skála D., Sedláček, Čada, Vojáček. Trenér: Pavel Ondruch.

Sestava FK Šumperk „C“: Páleník – Vejchoda, The Pham, Bečvář, Vaculík, Trnka (K), Horák, Kušík, Jiroušek, Rolínek, Táborský, Hofschneider, Kušíková. Trenér: Jaroslav Horák.