Tak my už jdeme do finále a za všechno vážně dík. Fotbalová sezona nejen ve vyšších soutěžích na Šumpersku ukrojí v příštích dvou týdnech poslední metry před doběhnutím do cílové rovinky. A zatímco hráči divizního Šumperka už své postavení v tabulce příliš nezmění, mančafty Mohelnice, Velkých Losin i Zábřeha mají stále o co hrát. LifeTV vám přináší poslední jízdní řád fotbalů v ročníku 2018/2019. Takže kam ještě před letní pauzou vyrazit?

DIVIZE E

27. kolo: FC TVD Slavičín – FK Šumperk (2. června, 10:15)

28. kolo: FK Šumperk – FK Bospor Bohumín (9. června, 16:30)

29. kolo: FC Heřmanice Slezská – FK Šumperk (15. června, 17:30)

Tip LifeTV: Poslední domácí utkání sezony a poslední možnost pro šumperské fotbalisty ukázat fanouškům, že doma umí dávat góly. Minule Přerovu totiž nedali ani jeden, navíc celý květen na svém hřišti nezapsali vítězství. O to důležitější bude, aby se v neděli 9. června vytáhli proti Bohumínu.

Šumperští fotbalisté nenašli recept na Přerov (zdroj: LifeTV.cz)

CLEAN4YOU KRAJSKÝ PŘEBOR – MOHELNICE

27. kolo: FC Dolany – FK Mohelnice (1. června, 17:00)

28. kolo: FK Mohelnice – TJ Sigma Lutín (8. června, 17:00)

Tip LifeTV: Mohelnice není v boji o první šestku krajského přeboru ve výhodné pozici. Oproti všem konkurentům (Velké Losiny, Zábřeh, Jeseník) má o jedno odehrané utkání navrch. Proto teď potřebuje pokaždé naplno bodovat. Nejprve vyrazí na hřiště Dolan, ale o něco zajímavější podívanou nabídne 8. června klání proti silné Sigmě Lutín. Uzavřou svěřenci kouče Romana Kuby sezonu 2018/2019 s úsměvem na rtech?

Příliš to teď doma nepadalo ani Mohelnici. Co přijde příště? (fkmohelnice.cz)

CLEAN4YOU KRAJSKÝ PŘEBOR – VELKÉ LOSINY

27. kolo: Sokol Lázně V. Losiny – Tatran Všechovice (2. června, 17:00)

28. kolo: SK Sulko Zábřeh – Sokol Lázně V. Losiny (9. června, 17:00)

29. kolo: Sokol Lázně V. Losiny – TJ Tatran Litovel (15. června, 10:30)

Tip LifeTV: Velké Losiny a Zábřeh. Je dost možné, že velké derby 9. června nebude jen tradičním setkáním dvou rivalů, ale také přímým soubojem o vtěsnání se do první šestice žebříčku. Oba celky každopádně potřebují aspoň jedno zaváhání konkurenční Mohelnice. Ať už pořadí dopadne jakkoli, střetnutí mezi Sokolem a Sulkem je nejlákavější fotbalovou podívanou v červnu. Nenechte si ji ujít!

Velké Losiny jsou doma nezastavitelným tankem, kosí i favority (zdroj: LifeTV.cz)

CLEAN4YOU KRAJSKÝ PŘEBOR – ZÁBŘEH

27. kolo: SK Sulko Zábřeh – FC Kralice na Hané (2. června, 17:00)

28. kolo: SK Sulko Zábřeh – Sokol Lázně V. Losiny (9. června, 17:00)

29. kolo: SK Sulko Zábřeh – Sokol Opatovice (15. června, 18:00)

Tip LifeTV: Je jasné, že v Zábřehu se všichni těší hlavně na příjezd Velkých Losin. Avšak za velkou událost tam teď považují všechna tři zbývající utkání. Vzhledem k rekonstrukci místního stadionu si totiž během celého ročníku příliš fotbalové zábavy neužili, teď je tu aspoň částečná náhrada. Zůstane Sulko na vítězné vlně?

Zábřeh je na vlně, potvrdí to v červnu? (zdroj: Olomoucký krajský fotbalový svaz)

Foto: LifeTV.cz