Partner běžeckého závodu ŠumpeRUN, firma Andrle Sport, si pro účastníky červnové akce připravil trojici profesionálně vedených tréninků. Cílem bude nachystat běžce co nejlépe na závod a předat jim další cenné rady a zkušenosti.

Celkem jsou v plánu tři tréninky, první z nich se uskuteční v pátek 12. dubna od 16:30 hodin na Tyršově stadionu v Šumperku. „Zájemci se mohou těšit na rozcvičení pod odborným dohledem Josefa Andrleho a získají doporučení ke zlepšení běžeckého času,“ prozradil Michal Kleštinec z organizačního týmu ŠumpeRUNu.

Běžecký závod ŠumpeRUN už představil i partnerskou kávu

Další tréninky proběhnou 26. dubna a 10. května 2019, místo konání organizátoři teprve upřesní. „Na zbylých dvou přípravných setkáních trenéři Andrle Sport ukáží, jak vyzrát na  seběhy z kopce a výběhy do kopce. Taktéž předají doporučení, jak se připravit na hromadný start a ostatní důležité prvky závodu,“ upřesnil Bohuslav Vondruška, vedoucí organizačního týmu ŠumpeRUNu.

Na jednom z tréninků se navíc objeví tým LifeTV, který přípravu zdokumentuje. Tradičně se můžete těšit na text, foto i video.

Účast na trénincích je pro registrované závodníky zdarma. Více informací o Andrle Sport najdou zájemci na www.andrlesport.cz a na stránce www.facebook.com/andrlesport/.

Foto: ŠumpeRUN