Čtyři taneční styly a čtyři lekce pod vedením stejného počtu tanečnic. Tak vypadalo dopoledne 10. března v tělocvičně šumperského gymnázia. Opět se sportovalo pro pomoc nemocné Verunce Charvátové ze Zlatých Hor, kterou o den dříve podpořili také malí fotbalisté. Tentokrát pořadatelé ve spolupráci s iniciativou Děti Dětem vybrali krásných 10 700 korun na události Vytancuj radost.

Program rozjela se svým aerobikem Denisa Venosová, navázaly na ni kolegyně Tereza Hudská (Latina), Petra Urbánková (street dance) a Michaela Šabo (Port de Bras). Za jejich doprovodu si lekce střihli nejen zkušení tanečníci a tanečnice, ale také úplní začátečníci.

„Chtěli bychom moc poděkovat všem účastníkům, skvělým lektorkám, ale také těm, kteří se na akci dostavit nemohli a podpořili ji sdílením mezi ostatní,“ těšilo moderátorku a organizátorku události Natálii Vicencovou.

„Natálii i ostatním tanečnicím moc děkujeme za skvěle uspořádané taneční dopoledne,“ opáčil zakladatel iniciativy Děti Dětem Rostislav Vaněk.

Fotografie z akce Vytancuj radost můžete zhlédnout níže.

Foto: Děti Dětem, Natálie Vicencová, Ondřej Vicenec