Domů » Sport » Hokej » 2017/18 » Hokej:(3.3.2018) Šumperk vs. Kopřivnice

Hokej:(3.3.2018) Šumperk vs. Kopřivnice

Bře 3, 2018
903 přečtení

První třetina naznačovala, že Kopřivnice v žádném případě nebude jednoduchý soupeř. Naštěstí po brejku odemkl Hromadovu svatyni Jakub Ďurkáč. Do šaten se tak mohlo jít s vědomím hubeného, ale vedení. Druhá perioda byla o jednu branku bohatší. Oba kotouče zapadly znovu za záda kopřivnického brankáře. Nejprve využil Daniel Hroch zmatek v brankovišti, o minutu později potom Lubomír Kovařík prostřelil Hromadu mezi betony. Šumperk má sice stále problém využít své přesilovky, nicméně dnes se Drakům o to víc dařilo v oslabení. Ve třetí části hry totiž nejprve v početní nevýhodě skóroval Petr Gewiese, následně na 5:0 zvyšoval Milan Ostřanský a gólový účet završil opět v oslabení Vladimír Cink. Draci se tak v této sérii ujali vedení a do Kopřivnice pojedou v pondělí s vědomím, že vedou 1:0 na zápasy.

První zápas předkola playoff v Šumperku komentují Jaroslav Svoboda a Dominik Mihailescu.